اخباررپورتاژ آگهی

بهترین نرم افزار حضور و غیاب

به دنبال بهترین نرم افزار حضور و غیاب هستید؟ نمی‌دانید کدام مرکز برای خرید نرم افزار حضور و غیاب آنلاین معتبرتر است؟ قبل از هر چیز لازم به توضیح است که اگر ‌می‌خواهید همیشه و همه جا مطلع باشید که پرسنل شما چه ساعتی در محل کار حاضر ‌می‌شوند و چه ساعتی اداره را ترک می‌کنند؛ نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن یک راه حل تمام عیار است. با استفاده از سامانه آنلاین حضور و غیاب افق فراویژن ساعت ورود و خروج کارکنان‌‌تان در هر جایی در دسترس شماست. به همین خاطر این سامانه را بهترین نرم افزار حضور و غیاب کارمندان ‌می‌نامند. شرکت افق فراویژن علاوه بر عرضه این نرم افزار کاربردی در صورت بروز مشکل در سامانه حضور و غیاب افق فراویژن، خدمات پشتیبانی کاملی را نیز به شما ارائه می‌کند. نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژم در هر نوع سازمانی قابل استفاده بوده و کاربرد دارد. در مورد مبلغ نرم افزار حضو رو غیاب افق فراویژن نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به نوع نرم افزاری که خریداری می‌کنید، قیمت متفاوت است. به همین دلیل پیشنهاد ‌می‌شود که قبل از ثبت سفارش آنلاین خرید نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید. گروه تجاری تجاری افق فراویژن با تکیه بر سال‌‌ها تجربه در حوزه اتوماسیون اداری در خدمت شما است. جهت ارتباط با کارشناسان مجموعه افق فراویژن با شماره‌‌های زیر تماس حاصل فرمائید.

02145892

09126403160

نرم افزار حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن یکی از کاملترین نرم افزار ها در زمینه اتوماسیون ساعت حضور و غیاب می باشد و در یک نسخه بدون هیچ گونه محدودیت در تعریف تعداد پرسنل ، تعریف تقویم و تعریف شیف کاری به مشتریان دستگاه حضور و غیاب عرضه میگردد. در زیر برخی از مشخصات این نرم افزار را مشاهده می نمایید.

نرم افزار تحت ویندوز و تحت شبکه

قابلیت تعریف کاربران مختلف و ایجاد محدودیت برای آنها

بهترین دستگاه حضور و غیاب https://ofv-co.com/%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%ad%d8%b6%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%ba%db%8c%d8%a7%d8%a8/

نرم افزار حضور و غیاب چیست؟

نرم افزار حضور و غیاب

چرا برای برقراری نظم در سازمان خود از نرم افزار‌ حضور و غیاب افق فراویژن استفاده نمی‌کنید؟ یکی از دغدغه‌‌های همیشگی مدیران سازمان‌‌ها کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل است. در بسیاری از موارد استفاده از سیستم‌‌های کنترل دسترسی به تنهایی کارآمد است. اما تصور کنید مدتی مجبور شوید به یک سفر کاری بروید؛ در این صورت فکر ‌می‌کنید چه بلایی بر سر نظم حضور کارمندان خواهد آمد؟ آیا ‌می‌دانستید که ‌می‌توانید در هر جایی و در هر زمانی کنترل حضور و غیاب مجموعه خود را در دست داشته باشید؟ بله نرم افزار‌ حضور و غیاب افق فراویژن همان چیزی است که دنبالش هستید. سامانه ثبت ساعت ورود و خروج کارکنان افق فراویژن در هر لحظه و هر مکانی در دسترس شماست. بنابراین با استفاده از یک برنامه‌ حضور و غیاب افق فراویژن ‌می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از بابت ایجاد اختلال در نظم ساعت ورود و خروج کارکنان خود، سفر بروید.

نرم افزارهای حضور و غیاب اطلاعات مختلفی مانند تاریخ و ساعت دقیق تردد پرسنل، مرخصی‌ها، غیبت، اضافه‌کاری و تأخیر را در اختیار مدیران قرار می‌دهند تا بتوانند با افراد بی‌نظم در مجموعه تحت مدیریتشان برخورد کنند.

همچنین این اطلاعات به مدیران مالی کمک می‌کند تا بتوانند به آسانی حقوق ماهانه افراد را محاسبه کنند. در گذشته استفاده از سیستم‌های دستی برای ثبت ساعات رفت و آمد کارمندان مشکلات زیادی را برای محاسبه دستمزد کارمندان به وجود می‌آورد.

زیرا امکان خطا در محاسبات یا ثبت ساعات ورود و خروج وجود داشت. در حالی که امروزه خوشبختانه به دلیل استفاده از دستگاه های حضور و غیاب پیشرفته مشکلاتی از این قبیل به وجود نمی‌آید.

ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب آی او سافت

آی او سافت نام نرم افزار حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن می باشد که در دو نسخه تحت ویندوز و تحت وب به مشتریان قابل ارائه می باشد و در بسته کلود قابل عرضه است. یکی از مهم ترین موارد در زمان خرید دستگاه بررسی نرم افزار می باشد. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید حتما درخواست دمو داشته باشید و نیازهای خود را بصورت کامل در آن بررسی کنید.

نسخه آی او سافت تحت ویندوز شرکت افق فرا ویژن به صورت رایگان با خرید دستگاه از برند افق به مشتریان عرضه می شود.

از مهم ترین ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب افق فرا ویژن عدم محدودیت ها می باشد.

تعریف بی نهایت پرسنل بدون محدودیت در تعداد آنها

تعریف بی نهایت شیفت کاری بدون محدودیت در زمان

تعریف تقویم ملی بدون هیچ گونه محدودیت

عدم محدودیت نگرانی شما را نسبت به افزایش نیروی انسانی در سازمان خود و نیاز به هزینه های اضافی جهت تعریف پرسنل جدید مرتفع خواهد کرد.

نرم افزار حضور و غیاب یک برنامه کامپیوتری است که در بسترهای مختلف قابل اجراست. این نرم افزار به شما کمک ‌می‌کند تا حضور و غیاب سازمان‌‌تان را راحت‌‌تر از آنچه فکرش را بکنید تحت کنترل بگیرید. یک سامانه ثبت ساعت ورودو خروج پرسنل ‌می‌تواند در بستر وب اجرا شود؛ در این صورت به این برنامه نرم افزار حضور و غیاب آنلاین گویند. در مقابل گروهی دیگر از نرم افزارها هستند که برای اجرای در گوشی‌‌های تلفن همراه طراحی شده اند. به عنوان مثال اپلیکیشن اندروید که ثبت ساعت حضور و غیاب پرسنل را بر عهده دارد. اما در بین این همه سامانه ثبت ساعت تردد، بهترین نرم افزار حضور و غیاب کدامست؟

سامانه حضور و غیاب افق فراویژن؛ بهترین نرم افزار حضور و غیاب

از کجا ‌می‌توان بهترین نرم افزار حضور و غیاب را تهیه کرد؟ افق فراویژن شرکت ارائه دهنده خدمات اتوماسیون اداری و حضور و غیاب پرسنل با پشتوانه سال‌‌ها تجربه موفق در این زمینه، بهترین نرم افزار حضور غیاب را به شما عرضه ‌می‌کند. این گروه تجاری علاوه بر فروش بهترین برنامه‌‌های حضورو غیاب پرسنل از خدمات پشتیبانی خوبی نیز برخوردار است. نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن را ‌می‌توان به جرات یکی از بهترین نرم افزارهای ثبت ساعت ورود و خروج کارکنان قلمداد کرد. شما ‌می‌توانید با برقراری تماس با شرکت افق فراویژن پس از استفاده از امکان مشاوره تخصصی رایگان، بهترین نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که سامانه ثبت ساعت حضور و غیاب افق فراویژن انواع مختلفی دارد. به همین علت توصیه ‌می‌شود که برای اطلاع از ویژگی‌‌های بهترین برنامه کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل با کارشناسان افق فراویژن تماس بگیرید.

ویژگی‌‌های سامانه حضور و غیاب افق فراویژن

به نظر شما بهترین نرم افزار ثبت ساعت تردد کارکنان چه ویژگی‌‌هایی دارد؟ آیا مشخصه‌‌هایی در سامانه حضور و غیاب وجود دارد که با وجود آنها بتوان آن سامانه را بهترین نرم افزار کنترل حضور و غیاب دانست؟ به صورت کلی یک نرم افزار حضور و غیاب خوب باید قادر باشد به سرعت اطلاعات هویتی را تشخیص داده و ساعت ورود و خروج پرسنل را ثبت نماید. سامانه حضور و غیاب افق فراویژن نرم افزاری است که این قابلیت را در خود دارد. انواع نرم افزار ثبت ساعت ورود و خروج افراد شرکت افق فراویژن در تشخیص هویت کارکنان، سرعت بسیار خوبی دارند. به عبارت دیگر برنامه حضور و غیاب افق فراویژن با قدرت بالای خود با سرعت و دقت بسیار مطلوب، ساعت ورود و خروج پرسنل را ثبت ‌می‌کند. نکته حائز اهمیت این است که ویژگی‌‌های نرم افزار حضور غیاب افق فراویژن با توجه به نوع آن تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن با امکان دسترسی فوق العاده، به مدیران این اطمینان را ‌می‌دهد که همیشه و هرجا به اطلاعات ورود و خروج اعضای مجموعه خود نظارت داشته و در صورت نیاز برخوردهای لازم را با پرسنل خاطی داشته باشند. همچنین استفاده از نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن باعث ‌می‌شود که مدیر سازمان به راحتی و در بستر اینترنت بر ورود و خروج‌‌ها، تاخیرها، مرخصی‌‌های استفاده شده و … دسترسی داشته باشد. اما نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن با این ویژگی‌های بی نظیر، چه کاربردهایی دارد؟ کاربرد نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن چیست؟

کاربرد برنامه‌ حضور و غیاب افق فراویژن

نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن به عنوان بهترین نرم افزار حضور غیاب، کاربردهای متنوع و گسترده ای دارد. یکی از مهم‌‌ترین کاربردهای نرم افزار حضورو غیاب افق فراویژن نظم بخشیدن به ساعت ورود و خروج پرسنل است. به عبارت دیگر این سامانه کمک ‌می‌کند تا شما بتوانید بر حضور داشتن و عدم حضور کارمندان خود نظارت کافی را داشته باشید. برخی از نرم افزارهای کنترل حضورو غیاب پرسنل شرکت افق فراویژن با قابلیت اجرا در بستر وب به شما این امکان را خواهند داد که به صورت آنلاین و برخط همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. سامانه آنلاین حضور و غیاب افق فراویژن به دلیل دارا بودن همین قابلیت مهم و کاربردی، یکی از انواع رایج برنامه ثبت ساعت ورودو خروج پرسنل است. به طوری که حتی ‌می‌توان برنامه اینترنتی کنترل ساعت تردد کارکنان افق فراویژن را به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب معرفی کرد. اما دلیل این انتخاب چیست؟ شاید بتوان گفت که کاربرد گسترده نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن در انواع مختلف کسب و کارها و سازمان‌‌های دولتی و خصوصی به جهت سرعت و دقت مطلوب در احراز هویت و ذخیره اطلاعات ورود و خروج شاغلین در مجموعه مهم‌‌ترین علت نام گذاری این سامانه به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب دانست. نکته قابل توجه این است که بهترین سامانه ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل چه قیمتی دارد؟ مبلغ پرداختی برای خرید بهترین نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن چقدر است؟

تعرفه نرم افزار حضور و غیاب

مشخصا عوامل زیادی بر قیمت نرم افزار حضور و غیاب اثرگذار است. اما به نظر شما مهم‌‌ترین عامل تعیین کننده مبلغ نرم افزار حضور و غیاب چیست؟ باید گفت که اصلی‌‌ترین پارامتر در تعیین نرخ نرم افزار حضور و غیاب نوع بستری است که نرم افزار در آن قابلیت اجرا دارد. برای مثال مطمئنا قیمت نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن با سامانه آی او اس کنترل تردد پرسنل برابر نخواهد بود. در این راستا باید به این نکته هم اشاره داشت که نرم افزار رایگان حضور و غیاب نیز ممکن است در دسترس شما قرار گیرد؛ اما اینگونه برنامه‌‌ها از امنیت کافی برای حفظ اطلاعات نیروی انسانی سازمان، برخوردار نیستند. لذا توصیه ‌می‌شود که از دانلود رایگان نرم افزار حضور و غیاب خودداری کنید. بنابراین با خرید یک برنامه کامل و جامع جهت ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل از شرکت افق فراویژن، امکان هر گونه سوء استفاده و از بین رفتن دیتای سازمان خود را از بین ببرید.

قیمت نرم افزار حضور غیاب یکی از مهمترین دغدغه های خریداران این محصول می باشد که شرکت افق با ارائه قیمت های مناسب به این موضوع رسیدگی کرده است. تاکنون به این موضوع فکر کرد اید که چه میزان مشکلات در بحث حقوق و دستمزد برای پرسنل شرکت شما رخ داده است؟ جالب است بدانید بیش از 70% مشکلات در مدیریت حقوق و دستمزد شرکت ها به علت نداشتن یک نرم افزار قوی مدیریت حضور و غیاب است. با وجود این درصد بالا کمتر از 30 % شرکت ها دارای یک سیستم نرم افزاری حضور غیاب برای پرسنل خود می باشند.

خرید اینترنتی سامانه حضور و غیاب افق فراویژن

خرید نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن یک پیشنهاد عالی برای مدیریت تردد پرسنل است. بسیاری از سازمان‌‌ها به دنبال خرید بهترین نرم افزار کنترل حضور و غیاب کارکنان خود هستند. اما آنچه قبل از اقدام به خرید سامانه هوشمند ثبت ساعت ورود و خروج کارمندان باید به آن توجه داشت این است که سعی کنید پیش از خرید حتما با متخصصان و کارشناسان حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت حضور و غیاب شرکت افق فراویژن مشورت نمائید. در این راستا کارشناسان افق فراویژن با صبوری آماده پاسخگویی به سوالات شما، پیرامون انتخاب و خرید بهترین نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن ‌می‌باشند. شما ‌می‌توانید پس از دریافت مشاوره تخصصی نسبت به ثبت سفارش آنلاین سامانه ثبت ساعت تردد پرسنل اقدام کنید و از امکان خرید اینترنتی نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن برای مجموعه خود بهره‌مند شوید.

شرکت افق فراویژن: https://ofv-co.com/

4/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا